Yıldızay Kıl Testere Dekupaj Makineleri

Emeğinize değer katar...

Aradığınız özellikler...

Site Haritası
Takvim

Yıldızay Makine Açıklamalar ve Hitap

    Cemal Ayyıldız'ın uzun yıllar süren ahşap el sanatları ile ilgili çalışmaları, çizdiği çeşitli projeler, yaptığı çok yönlü araştırmalar ve yazdığı kitaplardan elde ettiği birikim nihayet Yıldızay® markası ve bu markanın ilk ürünleri olan "Kıl Testere Dekupaj Makineleri" ile kendisini gösterdi.

    Ülkemizin çalışkan ustaları, el sanatlarına gönül vermiş ve bunu hobi haline getirmiş gönül dostları için artık kendi ülkelerinde, içlerinden biri tarafından onları anlayarak, beklentilerini, heveslerini, istek ve hayallerini bilerek üretilmiş Yıldızay Kıl Testere Dekupaj Makinelerine kavuştular.

    Kendi dilinden anlayan, kendi ülkelerinin standartlarına uygun üretilmiş, her zaman yanında ve yakınında olan üretici tarafından üretilmiş bir Kıl Testere Dekupaj Makinesi.

    Çeşitli alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, bizim insanlarımızın çok sevdiği gibi her türlü ayarlamanın ellerinin altında olduğu bir Kıl Testere Dekupaj Makinesi.

    Detaylı hazırlanmış Tanıtım ve Kullanım Kılavuzu Yıldızay® Kıl Testere Dekupaj Makineleri ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri yapmaktadır. Ayrıca Garanti Belgesi, CE işareti, detaylı ve kapsamlı hazırlanmış Teknik Dosyalar. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş Yıldızay® Markası, her iki modelin de patentleri, sahip olacağınız makineler hakkında sizlere güven verecektir.

     Artık standartların yükselme vakti geldi. Makineye yapılan yatırım çok kıymetli. Uzun yıllar iş görecek, kırılıp dökülmeyecek sizi yarı yolda bırakmayacak, en hassas işlerinizde en ince kıl testere lâması ile çalışabileceğiniz gibi aynı zamanda en kalın kıl testere lâması, pimli kıl testere lâması, helezon uç gibi her türlü kıl testere ucunu ilâve bir aparata ihtiyaç duymadan kullanabileceksiniz.
    İki farklı modelin (Üst kolu kaldırılabilen ve üst kolu sabit) ayrı ayrı üçer adet farklı ense mesafelerine (410mm, 460mm, 555 mm) sahip makineleri, kullanım amacınıza uygun olan ölçü ve özellikte bir makineyi tercih edebilmenizi sağlayacaktır.

    Emeklerinize değer katmak için hazırlanmış, uzun Ar-Ge çalışmaları sonrasında meydana gelmiş, her türlü zorlu şartlar altından rahatlıkla kalkabilen, sahip olmaktan gurur duyacağınıza inandığımız Yıldızay Kıl Testere Dekupaj Makinenize siz de atölyenizde yer açın.

    Tanıtım ve kullanım kılavuzunu mutlaka indirip inceleyin. Ayrıca makine kullanımları ile ilgili videoları mutlaka izleyin. Huzurlu, sorunsuz, güvenle çalışan ustalarımızın arasında yerinizi alın.

 Yıldızay Makine

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Hava Durumu
Saat