Yıldızay Kıl Testere Dekupaj Makineleri

Emeğinize değer katar...

Aradığınız özellikler...

Site Haritası
Takvim- Örnek proje paylaşımları devam edecek mi?

   Sitemizde verilen örnek proje paylaşımları makine ile çalışmaya başlamak için sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz bazı örnek projelerdir ve bunlar başlangıç aşaması için devam edecektir. Çalışma alanınız ile ilgili daha detaylı projeleri internet ortamında rahatlıkla bulabilirsiniz.

- Makine özelliklerinin kullanımı ile ilgili detayları nası öğrenebilirim?

  Makinelerimizin sahip olduğu birçok özelliğin kullanılması ve ayarlanması ile ilgili videoları aşağıda linklerini verdiğimiz youtube kanalımızdan ve sitemizdeki videolar kategorisindeki gösterimlerden inceleyebilirsiniz. Bu konuda titizlikle hazırlanmış "Tanıtım ve Kullanım Kılavuzunu" incelemeniz size çok yarar sağlayacaktır.

- Kesme Oyma çalışmalarına yeni başlamak istiyorum. Çalışmanın nasıl yapıldığı, yapım aşamalarını ve uygulamanın inceliklerini nasıl öğrenebilirim?

  Bu konudaki planlamamız ve altyapı çalışmalarımız hazırlanmaktadır. kardeş sitemiz olan www.ayyildizahsap.com sitemizde burada yayınlayacağımız görsellerde, yayınlanan kitaplarımız doğrultusunda kesme oyma (kıl testere) çalışmalarının her yapım aşamasını detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

- Makine satın alma işlemlerini ne şekilde yapabilirim?

  İnceleyip karar verdiğiniz ürünümüzün sayfasındaki talep formunu doldurup gönderdiğinizde talebiniz tarafımıza ulaşacaktır. Talebiniz ile ilgili sizinle iletişim kurulacak ve alışveriş gerçekleştirilecektir.

- Satın aldığım makinenin kargo bedelini kim karşılayacak?

  Satın aldığınız makinenin kargolama ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Hava Durumu
Saat